FxPro avab uue Dubai büroo

04 detsember 2017, London. FxPro Group Limited (edaspidi„ FxPro ”) teatab rõõmuga, et tema tütarettevõte FxPro Global Markets MENA Limited on hiljuti saanud litsentsi Dubai Finantsteenuste Amet (edaspidi „DFSA”) tegutseva volitatud äriühinguna (viitenumber F003333). FxPro, juhtiv interneti vahendaja, kes teenindab kliente enam kui 150 riigis, on samuti avanud kontori Dubais, laiendades oma tegevust märkimisväärselt, tugevdades samas oma kohalolekut MENA piirkonnas.

FxPro globaalsete turgude MENA kontor Dubai

FxPro Group on ka FCA poolt reguleeritud FxPro UK Limited ja CySEC- ja FSB-reguleeritud FxPro Financial Services Limited valdusettevõtja. FxPro on erakordselt tuntud kui üks kõige läbipaistvamaid vahendajaid, kes on seni saanud oma kaubandustingimuste, -teenuste ja -toodete eest rohkem kui 50 auhinda. FxPro kliendid saavad investeerida FX ja 5 muudesse varaklassidesse, saades kasu kiirest täitmisest ilma tehinguteta *.

FxPro-l on ka kontorid Londonis, Küprosel, Monacos ja Bahama. Suvel teatas maakler 3-aastasest Premier League Club Watford FC sponsorlusest ning tootevaliku laiendamisest, tutvustades Spread Betting FxPro Edge platvormil **.

FxPro tegevjuht, Charalambos Psimolophitis kommenteeris:

„Alates ettevõtte loomisest üle 10 aasta tagasi oleme võtnud palju strateegilisi samme, et luua FxPro tööstusharu juhtivaks maakleriks, mida praegu usaldavad sadad tuhanded kliendid üle maailma. DFSA litsentsi omandamine ja füüsilise kohaloleku loomine Dubais aitab meil jõuda veelgi kaugemale, reageerida paremini kaupleja nõudmistele ja luua FxPro tõeliselt globaalse vahendajana. ”

* Vastavalt FxPro tellimuste täitmise poliitikale.

** Spread kihlveod on kättesaadavad ainult Ühendkuningriigis asuvate FxPro UK Limited klientide jaoks.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Tagasi kõik pressiteated