info
Vastutsutundlikult investeerima Vastutsutundlikult investeerimaVastutsutundlikult investeerimaCFDd on keerukad vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha kiirelt. 76.14% jaeinvestoritest kaotab selle teenusepakkujaga raha. Mõelge, kas mõistate, kuidas CFD-sid töötab ja kui saate endale raha kaotada.CFD-d ja levitamine on keerulised vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha.  79.83% unikaalsete investorite kontodest kaotavad raha CFD-de ja levitamise enampakkumisel selle teenusepakkujaga . Te peaksite kaaluma, kas te mõistate, kuidas CFD-sid ja levitavate ennustuste tegemist ning kas saate endale lubada, et võite oma raha kaotada.
Investor vastutustundlikult: Kauplemisportfellid sisaldavad märkimisväärseid riske.

FxPro MT5 on nüüd aktiivne

16. märts 2015, London. FxPro teatab FxPro MetaTrader5 käivitamisest. MetaQuotes'i platvorm võimaldab esmaspäeval, 16. märtsil elada, et kauplejad saaksid kasutada FxPro suurepäraseid kaubandustingimusi ja õiglast kauplemisviisi veel ühel juhtival kauplemisplatvormil.

Ideaalne ettevõtjatele, kes eelistavad turuhaldust, kuid soovib siiski kaubelda MetaQuotes platvormil, FxPro MT5 pakub ka mitmeid eelkäijale värskendusi, sealhulgas: rohkem tähtaegu, joonistamisvahendeid, ostu- ja müügipiirangute tellimusi, puistekaardi kauplemist ja turu täielikku sügavust. Algoritmilised kauplejad on sama hästi varustatud kui MT4 integreeritud EA arenduskeskkonnaga.

FxPro tegevjuht Charalambos Psimolophitis ütles:

„FxPro MT5 käivitamine on juba tekitanud kauplejate seas suurt huvi ja meie tugimeeskond on juba käivitamisega kaasnenud. Me oleme selle professionaalse kauplemisplatvormi laevastiku lisamise pärast rõõmsad ja jätkame oma kauplejate valimist valuutakaubanduses. ”
Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Tagasi kõik pressiteated