FxPro säilitab läbipaistvuse algatuse

09 juuli 2015, London. Auhinnatud FX-maakler FxPro säilitab oma pühendumuse läbipaistvusele ja avaldab heameelt teatada oma 2015. aasta II kvartali täitmis- ja libisemisstatistikast. Järgmiste kauplemismõõtmete avaldamine on osa FxPro jätkuvatest jõupingutustest oma tegevuse ja standardite osas teenuse, püüdes julgustada õiglase kauplemise tavasid kogu FX tööstuses.

FxPro on libisemine statistika kuu aprill, mai ja juuni 2015:

  • Positiivne=44,9%
  • Tsiteerimisel=34,4%
  • Negatiivne=20,7%

FxPro tegutseb hübriidagentuuri mudeli vahendajana, mis võimaldab klientidel kasutada tipptasemel likviidsust ja saada kasu oma tehingute tegemise poliitikast ja negatiivse tasakaalu tagatisest. FxPro on usaldusväärne klient, kes pakub klientidele uuenduslikke lahendusi ja jätkuvat tuge, samuti on tema maine, et ta on kõige usaldusväärsem firma oma pakutavate kõrgemate tellimuste sobitamise ja täitmise tehnoloogiate jaoks.

Koos oma libisemisstatistikaga FxPro teatab oma kvartalipõhiste hinnapakkumiste protsentidest:

  • Ümberarvestus=5,3%
  • Positiivne=2,4%
  • Negatiivne=2,9%

FxPro tegevjuht, Charalambos Psimolophitis, kommentaarid:

„Meie otsus avaldada meie libisemisstatistika ja uuesti hinnapakkumiste protsendid on FX tööstuse osalejad väga hästi vastu võtnud. Meie eesmärk on pakkuda tööstusele sisukat ja läbipaistvat teavet, mida saab kasutada FxPro usaldusväärsuse hindamiseks. Paljud ettevõtted kasutavad seda läbipaistvuse mõistet vääralt, et avaldada tööstuse osalejatele muljet avaldades reaalsusest lahutatud numbreid. See on ilmne, kui võrrelda paljude ettevõtete III samba avalikustamist mahtude ja muude oluliste näitajatega, mida nad regulaarselt avalikustavad. ”
Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Tagasi kõik pressiteated