FxPro tutvustab MT4 kontot turu teostamise ja madalama levikuga

18. mai 2016, London. Pärast tootevaliku laienemist laiendab veebipõhine maakler FxPro oma kauplemiskontode valikut, tutvustades MT4 turuhinnaga. See konto tüüp ja selle demo versioon on kõigile registreeritud klientidele kättesaadavad alates tänasest, 18. mai.

Selle kontoga tutvustab FxPro ka kõige madalamaid levikuid, mis ilmuvad oma MT4 platvormil. Täpsemalt võivad kliendid, kes soovivad turundusega MT4 tuttavas keskkonnas kaubelda, oodata madalamaid erinevusi nii kõigi valuutapaaride kui ka kaupade vahel. See uus konto pakub ka auhinnatud tellimuste täitmist, mida FxPro pakub oma platvormide vahemikus, ja tellimused täidetakse mahukaalu keskmise hinnaga (VWAP), mis on sisuliselt parim võimalik turuhind FxPro likviidsusportfelli poolt teenuse pakkujad.

FxPro MT4 konto, mis on turule viidud, on suunatud peamiselt klientidele, kes eelistavad kauplemist populaarsel MT4 platvormil, kuid soovivad siiski nautida turu teostamise eeliseid. FxPro kliendid võivad endiselt kaubelda MT4-ga vahetu täitmisega ning fikseeritud või ujuva intressimääraga või valida MT5 või cTrader konto turuhaldusega.

FxPro tegevjuht Charalambos Psimolophitis kommenteeris:

„Pärast meie klientide nõudmiste hoolikat kontrollimist oleme otsustanud jätkata oma MT4 platvormi turuleviimist, vähendades samal ajal meie levikut veelgi. Eeldame, et ettevõtjad saavad selle arengu hästi vastu. Nagu alati, hindame meie klientide tagasisidet, kuna jätkame oma tootevaliku täiustamise ja laiendamise nimel. ”
Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Tagasi kõik pressiteated