info
Vastutsutundlikult investeerima
Vastutsutundlikult investeerimaVastutsutundlikult investeerimaCFDd on keerukad vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha kiirelt.  77% jaeinvestoritest kaotab selle teenusepakkujaga raha. Mõelge, kas mõistate, kuidas CFD-sid töötab ja kui saate endale raha kaotada.
Investor vastutustundlikult: Kauplemisportfellid sisaldavad märkimisväärseid riske.

FxPro tutvustab MT4 kontot turu teostamise ja madalama levikuga

18. mai 2016, London. Pärast tootevaliku laienemist laiendab veebipõhine maakler FxPro oma kauplemiskontode valikut, tutvustades MT4 turuhinnaga. See konto tüüp ja selle demo versioon on kõigile registreeritud klientidele kättesaadavad alates tänasest, 18. mai.

Selle kontoga tutvustab FxPro ka kõige madalamaid levikuid, mis ilmuvad oma MT4 platvormil. Täpsemalt võivad kliendid, kes soovivad turundusega MT4 tuttavas keskkonnas kaubelda, oodata madalamaid erinevusi nii kõigi valuutapaaride kui ka kaupade vahel. See uus konto pakub ka auhinnatud tellimuste täitmist, mida FxPro pakub oma platvormide vahemikus, ja tellimused täidetakse mahukaalu keskmise hinnaga (VWAP), mis on sisuliselt parim võimalik turuhind FxPro likviidsusportfelli poolt teenuse pakkujad.

FxPro MT4 konto, mis on turule viidud, on suunatud peamiselt klientidele, kes eelistavad kauplemist populaarsel MT4 platvormil, kuid soovivad siiski nautida turu teostamise eeliseid. FxPro kliendid võivad endiselt kaubelda MT4-ga vahetu täitmisega ning fikseeritud või ujuva intressimääraga või valida MT5 või cTrader konto turuhaldusega.

FxPro tegevjuht Charalambos Psimolophitis kommenteeris:

„Pärast meie klientide nõudmiste hoolikat kontrollimist oleme otsustanud jätkata oma MT4 platvormi turuleviimist, vähendades samal ajal meie levikut veelgi. Eeldame, et ettevõtjad saavad selle arengu hästi vastu. Nagu alati, hindame meie klientide tagasisidet, kuna jätkame oma tootevaliku täiustamise ja laiendamise nimel. ”
Tagasi kõik pressiteated
FxPro kohta

FxPro on auhinnatud online-vahendaja, kes teenindab jaemüügi- ja institutsionaalseid kliente rohkem kui 170 riigis. FxPro pakub juurdepääsu oma konkurentsivõimelisele hinnakujundusele ja sügavale likviidsusele, kasutades oma täiustatud kauplemisplatvormide, kõrgema tasemega tehnoloogiate ja algoritmiliste tööriistade abil FXPro tellimuste täitmise poliitikat (vastavalt FxPro tellimuste täitmise poliitikale).

FxPro Group Limited on FxPro Financial Services Ltd, FxPro UK Limited, FxPro Global Markets MENA Limited ja FxPro Global Markets Limited valdusfirma.

FxPro Group Limited on FxPro UK Limited valdusfirma, FxPro Financial Services Ltd, FxPro Global Markets MENA Limited ja FxPro Global Markets Ltd. FxPro UK Limited on volitatud ja seda reguleerib Finantsjuhtimise Amet (registreerimisnumber 509956). FxPro Financial Services Ltd on volitatud ja seda reguleerib Küprose väärtpaberite ja börsikomisjon (litsents nr 078/07) ja finantsteenuste juhatus (luba nr 45052). FxPro Global Markets MENA Limited on volitatud ja seda reguleerib Dubai finantsteenuste amet (viitenumber F003333). FxPro Global Markets Ltd on volitatud ja seda reguleerib Bahama väärtpaberikomisjon (litsentsi number SIA-F184).

Media Contact

Mistahes ajakirjandusega seotud päringute korral võtke ühendust pr@fxpro.com

+44 (0) 207 129 7960