FxPro suurendab toote pakkumist

01 juuni 2015, London. Auhinnatud FX maakler FxPro teatab rõõmuga, et on laiendanud oma tootevalikut, et kaasata arvukalt täiendavaid lepinguid (CFD), sealhulgas arvukaid täiendavaid aktsiaid *, indekseid, tooraine ja energia futuure. Täpsemalt pakub maakler mõningaid kõige populaarsemaid ja likviidsemaid aktsiaid, mis on noteeritud Prantsuse, Briti, Saksamaa ja USA turgudel, uued spot-indeksid, nagu Hiina indeks 50 ja USD, suurem energia- ja põllumajandusfutuur, sealhulgas kakao ja kohv, võimaldades seega klientidel kauplemistegevust veelgi mitmekesistada, kasutades samal ajal FxPro auhinnatud teenuseid. Neid uusi tooteid saab kaubelda FxPro MT4 platvormil ja need on saadaval alates 01.06.2015.

Tuntud, et tegutseb No-Dealing-Deski vahendajana, pakkudes tipptasemel likviidsust ja kõrgemat täitmistehnoloogiat, laiendab ja täiustab FxPro oma teenuseid. Seetõttu on maakler võtnud kasutusele need väga oodatud täiendused oma tootevalikusse, et täita oma klientide vajadusi ja investeerimiseesmärke.

FxPro tegevjuht Charalambos Psimolophitis kommenteeris seda arengut:

„Iga uus pakutavat teenust juhib meie jätkuvad katsed tagada oma klientidele paremad kaubandustingimused. Olles täheldanud kasvavat nõudlust rohkemate toodete CFD-de järele, oleme vastanud neile uutele täiendustele, püüdes pakkuda oma klientidele võimalust laiendada oma kauplemistegevust, nautides samal ajal meie platvormide eeliseid ja kõrget täitmise taset. ”
* Aktsiad on saadaval ainult FxPro Financial Services Limitedi klientidele
Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Tagasi kõik pressiteated