FxPro on pühendunud õiglusele ja läbipaistvusele

7. aprill 2015, London. Läbipaistvuse ja ausa kaubanduse tugeva toetajana on FxPro jätkuvalt pühendunud pakkuma oma klientidele mitte ainult täielikku kaubandusaruannet ja tuge, vaid ka täiustatud tellimuste sobitamise ja täitmise tehnoloogiaid, mida pidevalt täiustatakse. FxPro on usaldusväärse vahendajana üha enamate klientide jaoks kogu maailmas, teatades rõõmuga oma märtsi libisemisstatistikat:

  • Positiivne=36%
  • Quote=36%
  • Negatiivne=28%

Kuna FX on börsiväline (over-the-counter) toode, võivad kliendid kogeda tehinguid, mis on teostatud samal ajal näidatud hinnaga. Hübriidmaaklerina tegutsev FxPro võimaldab klientidel kasutada kõrgeima taseme likviidsust ja saada kasu nii oma täitmistehnoloogiast kui ka negatiivse tasakaalu tagatisest, vähendades samal ajal ka operatsiooniriski.

Koos oma libisemisstatistikaga teatab FxPro ka märtsi jooksul klientidele saadud hinnapakkumiste osakaalu:

  • Ümberarvestus=4,32%
  • Positiivne=2%
  • Negatiivne=2,32%

FxPro tegevjuht, Charalambos Psimolophitis,kommenteeris neid julgustavat statistikat:

„FxPro's oleme juba ammu toetanud läbipaistvust ja õiglust Forex tööstuses ning oleme teinud suuri jõupingutusi, et kaotada kõik huvide konfliktid maakleri ja kliendi vahel. Pärast hübriidagentuuri mudeli vastuvõtmist pakume oma klientidele mitte ainult kõrgemaid haridusressursse ja kauplemisvahendeid, vaid ka nende rahaliste vahendite turvalisust. Tööstuses, kus peetakse enesestmõistetavaks, et libisemine läheb peaaegu alati vastu kliendile, on meil hea meel näidata, et see ei ole tegelikult nii. Kuna libisemise sümmeetria teema keskendub rohkem, julgustame teisi vahendajaid olema sama tulemusega kui oma teostusstatistika. ”

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Tagasi kõik pressiteated