info
Vastutsutundlikult investeerima Vastutsutundlikult investeerimaVastutsutundlikult investeerimaCFDd on keerukad vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha kiirelt. 76.14% jaeinvestoritest kaotab selle teenusepakkujaga raha. Mõelge, kas mõistate, kuidas CFD-sid töötab ja kui saate endale raha kaotada.CFD-d ja levitamine on keerulised vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha.  79.83% unikaalsete investorite kontodest kaotavad raha CFD-de ja levitamise enampakkumisel selle teenusepakkujaga . Te peaksite kaaluma, kas te mõistate, kuidas CFD-sid ja levitavate ennustuste tegemist ning kas saate endale lubada, et võite oma raha kaotada.
Investor vastutustundlikult: Kauplemisportfellid sisaldavad märkimisväärseid riske.

FxPro asuhinnati üheks parimaks„Parima FX Broker” järjestikuste aastate jooksul.

13. november 2018, London. Online-vahendaja FxPro on lisanud veel ühe prestiižse tiitli oma trofeehhi, mis tunnistab ja tunnustab ettevõtte ulatuslikke jõupingutusi. Kuuendat aastat järjest on FxPro aktsiate auhindade järgi tunnistatud parimaks börsimaakleriks (2018).

Viimastel aastatel on FxPro silma peal hoidnud ja seega näinud nii teenuste portfelli kui ka geograafilise jalajälje märkimisväärne kasv. Globaalse profiili loomisel on FxPro olnud esirinnas läbipaistvuse ja õigluse edendamisel kogu Forex turul. Kõiki neid jõupingutusi on tunnustanud ja imetlnud tööstus, kes on viimasel ajal FxPro esimestesse asukohtadesse viinud.

Sellegipoolest on ettevõte alati innukas ja on rõhutanud, et 2019. aasta on nende jaoks suur aasta.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Tagasi kõik pressiteated