info
Vastutsutundlikult investeerima Vastutsutundlikult investeerimaVastutsutundlikult investeerimaCFDd on keerukad vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha kiirelt. 74.02% jaeinvestoritest kaotab selle teenusepakkujaga raha. Mõelge, kas mõistate, kuidas CFD-sid töötab ja kui saate endale raha kaotada.CFD-d ja levitamine on keerulised vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha.  77.37% unikaalsete investorite kontodest kaotavad raha CFD-de ja levitamise enampakkumisel selle teenusepakkujaga . Te peaksite kaaluma, kas te mõistate, kuidas CFD-sid ja levitavate ennustuste tegemist ning kas saate endale lubada, et võite oma raha kaotada.
Investor vastutustundlikult: Kauplemisportfellid sisaldavad märkimisväärseid riske.

FxPro kuulutab välja 2016. aasta 3. kvartali täitmise statistika

20. oktoober 2016, London. Online-vahendusfirma FxPro teatab hea meelega võtmehalduse statistikast, mis on registreeritud 2016. aasta juulis, augustis ja septembris, austades selle kohustust avalikustada kvartalite kaupa.

Veel ühe kvartali jooksul kajastuvad tellimuse täitmise andmed FxPro jätkuvale keskendumisele libisemise sümmeetriale, kusjuures kolmanda kvartali tulemused on samad, mis eelmistel kvartalitel, ning positiivsed libisemisprotsendid, mis ilmnesid olema järjekindlalt kõrge. Selle kolme kuu jooksul jõudsid libisemisprotsendid järgmistele tasemetele:

  • Positiivne=36,23%
  • Quote=35,96%
  • Negatiivne=27,81 %

Kolmanda kvartali ümberhindamise protsendid olid järgmised:

  • Ümberarvestused=4,26%
  • Positiivne=1,99%
  • Negatiivne=2,27%

FxPro täidab kliendi korraldusi sekkumine, mis ei toimu tehingute tegemisel, ning jätkab tööstusharus kõrgemate standardite kehtestamist, olles hiljuti saanud CFI.co'i auhindadel auhinna „Parim väljamakse, ülemaailmne”. Samas keskendub FxPro jätkuvalt klientidele pidevalt täiustatud kauplemistingimustele, täiustades oma teenuseid, lisades rohkem kauplemisvahendeid ja täiendavaid tooteid ja vahendeid.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Tagasi kõik pressiteated