info
Vastutsutundlikult investeerima Vastutsutundlikult investeerimaVastutsutundlikult investeerimaCFDd on keerukad vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha kiirelt. 74.02% jaeinvestoritest kaotab selle teenusepakkujaga raha. Mõelge, kas mõistate, kuidas CFD-sid töötab ja kui saate endale raha kaotada.CFD-d ja levitamine on keerulised vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha.  77.37% unikaalsete investorite kontodest kaotavad raha CFD-de ja levitamise enampakkumisel selle teenusepakkujaga . Te peaksite kaaluma, kas te mõistate, kuidas CFD-sid ja levitavate ennustuste tegemist ning kas saate endale lubada, et võite oma raha kaotada.
Investor vastutustundlikult: Kauplemisportfellid sisaldavad märkimisväärseid riske.

FxPro kuulutab välja oma uue Ühendkuningriigi tütarettevõtte - FxPro UK Limited - avamise

FxPro Financial Services Ltd (FxPro), juhtiv ülemaailmne jaemüügi vahendaja FX ja CFD-des, teatab täna oma Ühendkuningriigi tütarettevõtte FxPro UK Limited (FxPro UK) avamisest.

FxPro UK avamine on osa FxPro Grupi plaanist laiendada oma rahvusvahelist ulatust Ühendkuningriigi turule. FxPro UK on volitatud ja reguleeritud finantsteenuste ameti (FSA) poolt.

Ettevõte pakub kõigile Ühendkuningriigi residentidele kohandatud konto avamise protsessi.

Panagiotis Xydas, FxPro tegevjuht, kommenteeris:

'FxPro on rõõmus, et teatas meie uue Ühendkuningriigi tütarettevõtte avamisest. Ühendkuningriik on meie jaoks peamine turg ja regulatiivse heakskiidu andmine FCA poolt näitab meie pühendumust teha võimalike Ühendkuningriigi klientide jaoks konto avamise protsess võimalikult sujuvaks ja kooskõlas Ühendkuningriigi tööstusstandarditega. '

FxPro UK veebilehte saab vaadata aadressil: www.fxpro.co.uk

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Tagasi kõik pressiteated