City Of London Wealth Management Awards tunnustab FxPro'i parima FX teenusepakkujana

18. märts 2015, London. Juba teist aastat on FxPro tunnustatud parima FX-teenuse pakkujana maineka London City Wealth Management auhindade (COLWMA) poolt. Tseremooniat võõrustas Natasha Kaplinsky Londoni Guildhallis linna südames, kus osalesid juhtivad varahalduse ja rahanduse nimed.

“FxPro on pühendunud parimaid tooteid ja teenuseid FX-le kauplejad ja investorid üle maailma. Oleme teinud väga suuri jõupingutusi, et mitte ainult luua laialdaselt tunnustatud ja usaldusväärset globaalset brändi, vaid ettevõtet, mis kaitseb ja kaitseb meie kliente isegi kõige aeglasemalt. Meil on hea meel, et võitsime taas COLWMA-s. ” Charalambos Psimolophitis, FxPro tegevjuht.

Seismilised sündmused, nagu Šveitsi keskpanga Šveitsi franki sideme eemaldamine euro vastu, on kiirendanud valuutatööstust, kuid see ei ole takistanud FxPro'l oma negatiivse tasakaalu põhimõtte austamist ja jätkata oma tootepakkumise arendamist. MetaTrader5 platvormi käivitamine.

„Nii aasta kui ka oma klientide volatiilse alguse tõttu on FxPro õigustatult hääletanud parimaks FX teenusepakkujaks juba teist aastat investeeriva avalikkuse poolt. Nende uuenduslik ja kliendikeskne lähenemine, mis muudab FXi investeeritavaks varaklassiks, on ilmselgelt muutnud nad oma eakaaslastest välja. ” Stephen Pinner, Goodacre'i tegevdirektor.
Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Tagasi kõik pressiteated