info
Vastutsutundlikult investeerima Vastutsutundlikult investeerimaVastutsutundlikult investeerimaCFDd on keerukad vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha kiirelt. 74.02% jaeinvestoritest kaotab selle teenusepakkujaga raha. Mõelge, kas mõistate, kuidas CFD-sid töötab ja kui saate endale raha kaotada.CFD-d ja levitamine on keerulised vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha.  77.37% unikaalsete investorite kontodest kaotavad raha CFD-de ja levitamise enampakkumisel selle teenusepakkujaga . Te peaksite kaaluma, kas te mõistate, kuidas CFD-sid ja levitavate ennustuste tegemist ning kas saate endale lubada, et võite oma raha kaotada.
Investor vastutustundlikult: Kauplemisportfellid sisaldavad märkimisväärseid riske.
FxPro Help Centre: MT4 ja MT5 PLATFORM

Miks muutub nupp tühjaks, kui proovin määrata olemasoleva tellimuse jaoks SL või TP?

Kui nupp "Muuda" on tühi, kui proovige seadistada stopp-kaotuse või võtta kasumitaseme olemasoleva tellimuse jaoks, võib see olla tingitud sellest, et olete paigutanud oma stop-lossi või kasumitaseme liiga lähedal praegusele hinnale. Teise võimalusena võib see tähendada, et olete määranud need tasemed praeguse hinna valele küljele.
Pange tähele, et lühikeste positsioonide korral (müüvad tellimusi) peate vähendama kahjumit kuid praegune turuhind ja kasumitasemed peab olema madalam praegusest turuhinnast.
Saate näha iga platvormi minimaalseid peatumisi sümbolite spetsifikatsioonides: https://www.fxpro.com/trading/forex
Was This Article Helpful?