info
Vastutsutundlikult investeerima Vastutsutundlikult investeerimaVastutsutundlikult investeerimaCFDd on keerukad vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha kiirelt. 74.02% jaeinvestoritest kaotab selle teenusepakkujaga raha. Mõelge, kas mõistate, kuidas CFD-sid töötab ja kui saate endale raha kaotada.CFD-d ja levitamine on keerulised vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha.  77.37% unikaalsete investorite kontodest kaotavad raha CFD-de ja levitamise enampakkumisel selle teenusepakkujaga . Te peaksite kaaluma, kas te mõistate, kuidas CFD-sid ja levitavate ennustuste tegemist ning kas saate endale lubada, et võite oma raha kaotada.
Investor vastutustundlikult: Kauplemisportfellid sisaldavad märkimisväärseid riske.
FxPro Help Centre: Põllumajandustoorme futuurid

Why is the Modify position button greyed out when I try to set SL/TP for an existing order?

See võib olla tingitud sellest, et olete paigutanud oma stop-loss- või take-profit tasemed praegusele hinnale liiga lähedale. Teise võimalusena võib see tähendada, et olete need tasemed seadnud kehtiva hinna valele poolele.

Pange tähele, et lühikeste positsioonide (müügitellimuste) puhul tuleb peatuskaod määrata kõrgemaks kui praegune turuhind ja Kasumitaseme määrad peavad olema praegusest turuhinnast madalamad.

Iga platvormi minimaalset peatusastet saab vaadata sümboli spetsifikatsioonides: https: // www.fxpro.com/trading/forex

Was This Article Helpful?