info
Vastutsutundlikult investeerima Vastutsutundlikult investeerimaVastutsutundlikult investeerimaCFDd on keerukad vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha kiirelt. 76.14% jaeinvestoritest kaotab selle teenusepakkujaga raha. Mõelge, kas mõistate, kuidas CFD-sid töötab ja kui saate endale raha kaotada.CFD-d ja levitamine on keerulised vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha.  79.83% unikaalsete investorite kontodest kaotavad raha CFD-de ja levitamise enampakkumisel selle teenusepakkujaga . Te peaksite kaaluma, kas te mõistate, kuidas CFD-sid ja levitavate ennustuste tegemist ning kas saate endale lubada, et võite oma raha kaotada.
Investor vastutustundlikult: Kauplemisportfellid sisaldavad märkimisväärseid riske.
FxPro Help Centre: Põllumajandustoorme futuurid

Kuidas sulgeda positsiooni FxPro Edge'is?

Avatud positsiooni käsitsi sulgemiseks peate kõigepealt tellimuse vidina otsima. Võite klõpsata nupule „Sulge tellimus” (1-klikiga kauplemine lubatud) või topeltklõps tellimusel ja sulgeda see ilmuvas dialoogis.

 Sulge asukoht

 Sulge asukoht

Kui olete määranud kehtiva peatuse või kasumi taseme, suletakse teie tellimus pärast seda, kui turuhind jõuab määratud tasemeni.

Kõik suletud positsioonid kuvatakse vidina „Ajalugu“

Was This Article Helpful?