info
Vastutsutundlikult investeerima Vastutsutundlikult investeerimaVastutsutundlikult investeerimaCFDd on keerukad vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha kiirelt. 74.02% jaeinvestoritest kaotab selle teenusepakkujaga raha. Mõelge, kas mõistate, kuidas CFD-sid töötab ja kui saate endale raha kaotada.CFD-d ja levitamine on keerulised vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha.  77.37% unikaalsete investorite kontodest kaotavad raha CFD-de ja levitamise enampakkumisel selle teenusepakkujaga . Te peaksite kaaluma, kas te mõistate, kuidas CFD-sid ja levitavate ennustuste tegemist ning kas saate endale lubada, et võite oma raha kaotada.
Investor vastutustundlikult: Kauplemisportfellid sisaldavad märkimisväärseid riske.
FxPro Help Centre: Accounts

Kas ma saan avada ühise konto?

Jah. Ühise konto avamiseks peab iga inimene kõigepealt avama eraldi FxPro konto ja seejärel täitma ühisettevõtete taotlusvormi, millega saate pöörduda tagasiside osakonna poole aadressil backoffice@fxpro.com.

Palun pange tähele, et ühisraamatud on kättesaadavad ainult abielupaaridele, esimese astme sugulastele ja üksikisikutele, kes on vähemalt ühe aasta jooksul koos elanud või kellel on ühine pangakonto.

Was This Article Helpful?