FxPro uue identiteedi kujundamine…

Oleme pidevalt arenenud, et rahuldada meie klientide muutuvaid vajadusi ja nii on ka meie bränd.

FxPro
Meil on rohkem kui lihtsalt äri, see on isiklik ...

Oleme kirglikud sellega, mida me teeme ja meie uus brändi identiteet räägib sellest. Oleme tutvustanud uusi elemente, mis väljendavad meie ettevõtte väärtusi, et saaksite tunda meie ettevõtte visiooni ja missiooni.

Keerulisuse lihtsustamine

Kauplemine võib olla keeruline, kuid FxPro on seda lihtsustanud. Meie uus kasutajaliides on keskendunud keerukate kaubandustavade edastamisele lihtsamal viisil.

macbook
Meie brändi raamistik koosneb tugevatest, kuid väga dünaamilistest põhielementidest, mis moodustavad usaldusväärse brändi identiteedi, säilitades samas tugeva kliendikesksuse.
macbook

Rafineeritud sõnamärk

Meie brändi sümbolid võivad olla mitmesuguste vormidega, et neid platvormide vahel sujuvalt kohandada, kuid nende järjepidevus tagab, et meie bränd on äratuntav kõikjal. Meie uus sõnamärgis on meie professionaalsed väärtused, rõhutades samas meie brändi julget isiksust.

macbook

Struktuuriga seotud küsimused

Meie uue brändi identiteedi peamine eesmärk on pakkuda teile optimaalset, intuitiivset kasutajaliidest ja täiustatud navigatsioonisüsteemi, mis võimaldab teil leida vajaliku teabe lühidalt.

videobg

Ekraanile elu andmine

Me ei taha lihtsalt sinuga rääkida, me tahame sinuga suhelda. Sellepärast oleme kasutusele võtnud uusi huvitavaid funktsioone, integreeritud liikumist ja interaktiivseid elemente.

Igaüks neist elementidest teenib eesmärki - nad moodustavad selle, mida me ühiselt meie firma kutsume
iphone

Püsi ühenduses

Tagamaks, et sa ei jäta kunagi juhust, oleme teinud kõvasti tööd, et muuta see uus kogemus teie mobiiltelefoniga täielikult ühilduvaks.

feedback

Me tahame sinult kuulda!

Teie tagasiside on meile väga oluline. Me hindame teie kommentaare ja soovitusi ning kasutame neid oma töö hindamiseks ja paranduste tegemiseks.

Meie rafineeritud brändi identiteet kujutab endast meie põhiväärtusi - pühendumust tipptasemele, meie pühendumust läbipaistvusele ja meie pühendumist klientidele

Jälgi FxPro ja liituge ühendusega